Herşeyin, Herkesin Tercihi Biziz
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    PZT - CMT 08:00 / 18:00
  • 424 236 73 73
Anasayfa Vizyon
Vizyon

       Paşa Mühendisik olarak önce iş güvenliği diyerek yola çıktık. Konu ne olursa olsun kaliteli bir imalat için öncelikle öncelikle saglıklı ve güvenilir bir iş ortamı yaratmamız gerektiği kanısına vardık ve firma olarak güvencesiz, iş güvenliği önlemleri olmadan hiçbir projenin startını vermiyoruz. 

Amacımız bölgede saygın sektörde pay sahibi mekanik mühendislik hizmetleri konusunda marka olabilmek. İmalat kalemlerimizde ülke genelinde tanına bilir standartlara uygun ve belgelendirmeleri ile beraber yaptığımız Karafırın Atmosferik Börülör ve Otomatik Kumanda paneli ile odunlu karafırınları teknolojik sistemler ile dogalgaz ile bulusturup avrupa standartlarından daha ekonomik ürün üreticisi olamak için çalışıyoruz. Bunun yanında Havalandırma Kanal İmalatları ile Otoparklar, Hastahaneler, İş Merkezleri, İmalathaneler, Lokantalar ve buna benzer birçok alanda konusuna göre çözüm,projelendirme ve imalat yapmaktayız. Havalandırma konusunda bölgedeki eksikleri iş ortaklarımızdan edindiğimiz geri dönüşler ile değerlendirip imalat anlamında yeni yatırım planlamalarımızı bu şekilde yürütüyoruz.

Merkezi sistem klima gruplarında temsil ettiğimiz markalar ve firma misyonumuzu harmanlayıp keliteli sürdürüle bilir hizmet agı oluşturuyoruz bölgedeki merkezi sistem klima ve soğutma ünitelerinde projelendirme, uygulama ve satış sonrası hizmet vermekteyiz.